«Краяни» постійно сповіщають про зміни в благоустрої міста . На часі знову ремонт міських доріг, зокрема вистелено асфальтне дорожнє покриття на вулиці Козацькій.

«Ми все життя чекали на цю дорогу , тепер, нарешті , ми її маємо», - радіє мешканка вулиці пані Тамара.

Тут ще тривають завершальні роботи , на даному етапі ладнають узбіччя – по 25 сантиметрів з обох сторін. Як повідомляє головний спеціаліст відділу енергоефективних технологій та капітального будівництва Володимир Мостовик, площа ремонтних робіт становить 350 м². «Ми асфальтували ділянку вулиці протяжністю близько 140 метрів та шириною у 2,5 метра», - зазначає Володимир Петрович.

Вартість дорожніх робіт – 259тис.грн., з них – 218 – кошти виділені міською радою, а 41 тисяча гривень – дольова частка мешканців вулиці.

«Цю дорогу нам зробили до 1 вересня. Для дітей було свято , що вони пройшлися по такій дорозі. Дуже велике спасибі міській владі і тим людям , які поздавали гроші , що ми на старості можемо йти хорошою дорогою»,- каже мешканка вулиці Валентина. Підтримує розмову активіст пан Іван , який займався збором коштів на ремонт дороги: «Дороги фактично не було , коли ми звернулися до міської ради , нам сказали, що роботи зможуть розпочати , якщо ми зберемо 20% від вартості робіт. На жаль , не всі жителі погодилися на дольову участь у будівництві дороги.

Ми хочемо подякувати міському голові і всім тим , хто долучився до становлення дорожнього покриття».