05.09.2018 року до Могилів-Подільського відділу поліції надійшло повідомлення від фельдшера населеного пункту Могилів-Подільського району про те, що в селі виявлено труп 67-річного місцевого жителя.

Виїздом слідчо-оперативної групи за викликом було встановлено, що труп чоловіка виявлено на території домоволодіння 51- річного сільського жителя. Напередодні до нього прийшов потерпілий. В ході розмови між чоловіками виникла суперечка, під час якої господар домоволодіння наніс своєму товаришу тяжкі тілесні ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

За словами начальника Могилів-Подільського відділу поліції Валерія Павловича Жучковського, судово-медичною експертизою при огляді загиблого було виявлено численні переломи ребер та ушкодження на руках. Смерть настала від больового шоку, спричиненого численними переломами.

Співробітниками Могилів-Подільського відділу поліції зловмисника одразу було затримано.

По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України ( Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), що передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Тривають слідчі дії.

Могилів-Подільський відділ поліції