Скликання позачергової сесії завше зумовлене проблемою вирішення нагальних питань різного спрямування,однак те,що спричинило зібрання депутатського корпусу минулої п’ятниці,було особливо приємним – придбання квартири для Віталія Гінтера,хлопця – сироти.

Держава,піклуючись про майбутнє дітей,що втратили батьків виділяє з держбюджету кошти,даруючи органу міського самоврядування спрямувати їх придбання житла. Тож оперативно зібралися на позачергову 27-у сесію,аби аби використати 339066 гривень державної субвенції для купівлі сироті квартири. Депутати доручили фінансовому управлінню профінансувати службу у справах дітей, сім’ї та молоді на вищезгадані додатки.

Цьогоріч на Вінницьку обласну область спрямовано майже 17,5 млн. грн. державної субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

В Україні цей проект реалізується вже другий рік поспіль,він є успішним та дуже потрібним. Минулого року Вінниччина придбала житло для 12 дітей. На сьогодні 95 дітей в області мають потребу в забезпеченні житлом.

У зв’язку з перевиконанням бюджету,на позачерговій сесії було вирішено збільшити резервний фонд міської казни на 1 мільйон гривень.

У ході роботи 27-ої сесії було внесено зміни до штатних розписів структурних підрозділів управління освіти,надано дозвіл на списання основних засобів та затверджено перелік об’єктів та заходів,що фінансують за рахунок субвенції з держбюджету.