Завдяки багатолітній дружбі з містами-побратимами діти пільгових категорій нашого міста вже вкотре отримали можливість провести тижневі канікули в Європі.

Незабутній відпочинок відпочинок їм забезпечив міський голова Петро Бровко та бурмістр міста-побратима Шаля(Словаччина) - Йозеф Белітський, які вже багато років мають дружні стосунки. Гостинні словаки організували досить насичені та цікаві канікули. Діти відвідали креативні майстер класи з в’язання ,малювання на текстилі,гончарства. Відвідали один з найвідоміших замків в Словаччині - Бойницький Замок та Зоопарк.

Кожного дня наші юні брали участь у різноманітних спортивних заходах: мінігольф, аквапарк, боулінг, вестерн шоу, де діти мали змог у показати свої вміння, можливості та взя ли призові місця у змаганнях.

Могилівчани також мали унікальну можливість не тільки розважитись, а й оздоровитись завдяки лікувальним властивос тям термальних вод, що містять надзвичайно багато цілющих мікроелементів т а сполук.

Щовечора до наших могилівчан приїздив бурмістр міста Шаля Йозеф Белітський, який своєю присутністю та увагою робив справжнє свято для наших дітей.

Вони разом влаштовували міні пікніки: смажили сосиски на кострі,співали Українські пісні, танцювали та грали в розважальні ігри. Всі діти мали можливість ближче познайомитися та краще дізнатися про культурні особливості та традиції Словаччини.

Особливе враження на дітей справила поїздка до Відня, а саме велич та краса собору Святого Стефана, що є символом Відня і найбільш готичною спорудою Австрії.

Батьки та діти після подорожі висловили слова вдячності міському голові Петру Бровку та працівникам міської ради за організацію прекрасного відпочинку. Діти у свою чергу у захваті розповідають про проведений час в Словаччині.