23 липня військовослужбовці Могилів-Подільського прикордонного загону - старші лейтенанти Олександр Дзюбелюк та В’ячеслав Семенов відзначали б чергові сходинки життя: Олександр – 28-й день народження, 49-й - В’ячеслав…..

Олександр Дзюбелюк прослужив у прикордонному загоні понад 3 роки. Молодий офіцер займав посаду заступника начальника мобільної прикордонної застави. Разом зі своїми бойовими товаришами спекотного літа 2014-го захищав Україну у пункті пропуску «Довжанський», що на Луганщині. Свої 24 роки життя зустрів в окопах, а за кілька днів - 27 липня - загинув під час масованого обстрілу позицій прикордонників. Посмертно герою присвоєно військове звання «капітан» та нагороджено Орденом «За мужність».

В’ячеслав Семенов був призваний до Могилів-Подільського прикордонного загону в ході першої хвилі мобілізації в серпні 2014 року. У складі оперативно-бойової прикордонної комендатури захищав рідну землю на Донеччині – командував легендарним блок – постом «Балу», що неподалік Дебальцевого. 17 лютого 2015 року, під час однієї з атак бойовиків незаконних збройних формувань, офіцер поліг смертю хоробрих, прикривши собою бойових товаришів. За мужність, проявлену під час захисту Батьківщини, Указом Президента В’ячеславу Семенову присвоєно високе звання «Герой України». Його славне ім’я, освячене вогнем війни, минулого року присвоєно Могилів-Подільському прикордонному загону.

…Доля відміряла захисникам Вітчизни - прикордонникам Олександру Дзюбелюку та В’ячеславу Семенову коротке, але яскраве життя. Це були сміливі та відважні воїни, вмілі командири, які не боялися труднощів. Вони йшли вперед і вели за собою людей, воювали за мир та свято вірили у Перемогу. На жаль, безжалісна смерть чомусь забирає кращих. Певно тому, що вони її не боялись. Не відсиджувалися в кабінетах, не ховалися від небезпеки по закордонах, а мужньо пішли на захист рідної землі, плекаючи надію на щасливе, мирне життя…

23 липня, у день народження відважних воїнів-прикордонників офіцерів Олександра Дзюбелюка та В’ячеслава Семенова, згадаймо їх щирим, добрим словом:

Одвічна пам'ять нашим патріотам,

Незгасна слава доблесним бійцям!

Ми знаємо: герої не вмирають.

Їм жити вічно в наших душах та серцях!

Прес-секретар прикордонного загону Людмила Катеринич