Могилів-Подільським міським територіальним центром соціального обслуговування (Надання соціальних послуг) з метою розширення спектру послуг , що надаються , та для задоволення потреб незрячих та слабо зрячих громадян міста , було запроваджено інноваційну послугу супроводу даної категорії громадян ( далі послуга супроводу) .

Послуга супроводу надається безкоштовно працівниками відділення соціальної допомоги вдома та в межах міста. До переліку об’єктів до яких здійснюється супровід , належать : громадські організації , органи державної влади та місцевого самоврядування , медичні заклади та аптеки , фінансові установи , будинку побуту , архівні установи та бібліотеки , залізничний вокзал та автостанція , супермаркети , магазини та ринки .

Замовлення послуги супроводу здійснюється за телефоном : 6-73-95 напередодні або ж в день отримання необхідної послуги з 8:00 до 10:00. Послуги супроводу надаються у робочі дні , як правило з 8:00 до 17:15.

Першими громадянами , які скористалися послугою супроводу , стали П.Єременко та Е.Гусєва. Супровід здійснювався працівниками територіального центру Л.Джуромською та А.Гнатюк до відділення ПриватБанку. Це був перший спільний досвід. Замовники послуги супроводу залишились задоволеними.