Під таким гаслом об’єдналася молодь та виступила ініціатором проведення в Могилеві-Подільському низки соціальних акцій.

Для гармонійного дозвілля могилівчан в міському парку цього тижня активісти організували кінопоказ під відкритим небом , декілька вечорів підряд демонстрували популярні стрічки. А вдень виходили в місто з іншою акцією – обмінювали цигарки на цукерки. Перехожих закликали покласти у скриньку сигарету , натомість отримали за неї солодкий подарунок. Організатори кажуть , що люди по-різному реагувати на таку альтернативу. Втім , навіть поодинока згода – це вже значне досягнення . Щоби більше привернути увагу містян до проблеми паління, роздавали інформаційні буклети з сумною статистикою наслідків шкідливої звички , також у буклетах було зазначено місця , де заборонено це робити.

Обміняти цигарку на цукерку погоджувались не всі , щоправда , більшість , як виявилося, підтримує ідею здорового способу життя.

Мета ще одного заходу акції – подарувати людям гарний настій : волонтери просили містян поділитися усмішкою , малюючи смайлик.

«Люди хочуть бачити такі проекти , - розповідає лідер команди волонтерів Олег Артимчук. – Адже коли люди посміхаються – місто розцвітає. До вашого міста приїхали волонтери з різних куточків України, зокрема з Харкова , Дніпра , Києва , Вінниці , разом з місцевою молоддю ми провели декілька соціальних акцій». Наступна акція , що в планах волонтерської команди , - відкриття арт-кафе , де молодь матиме змогу спілкуватися , обговорювати свої проблеми , принципи моралі. «Недарма наш проект ми назвали «Несемо надію разом!» , - зазначає співорганізатор акції , пастор Церкви адвентистів 7-го дня Олександр Мельник . – Таким заходами ми шлемо людям позитивний меседж. І тоді , я вірю , людські серця наповнюватимуться миром , добром та Божим благословенням».

Всією командою волонтери прийшли до міського голови , аби подякувати йому за сприяння в проведенні акції та розуміння її важливості. « Це не ви нам повинні дякувати , а ми вам , - зауважив у відповідь Петро Бровко. – Настільки «совок» заполонив нашу свідомість , що люди забувають посміхатися одне одному. Настав час бути відкритим до світу. Я вдячний вам за те , що даєте можливість молоді побачити , настільки багатогранним є життя! Бажаю вам це робити з подвійною енергією».

Міському голову Петру Бровку та його заступнику Віталію Кригану подарували на згадку іміджеві футболку з гаслом акції : «Несемо надію разом!»

"Краяни"№28 від 12 липня 2018 року