Позачергова , 26-А сесія Могилів-Подільської Міської ради була скликана з необхідності дотримання визначених законодавством термінів на реорганізацію Могилів-Подільської окружної лікарні – медустанови другого рівня.

Потребувало прийняття міською радою рішення про реорганізацію лікарні , прийняття її статуту , створення комісії з реорганізації та низка інших технічних питань. В одному пакеті рішень , пов’язаних з медициною, депутати також затвердили міські програми підтримки стоматологічної та первинної медичної допомоги. Детально розглядаючи питання , міські обранці цікавилися ходом медичної реформи , перспективами розвитку охорони здоров’я, зокрема страхової медицини в Могилеві-Подільському. Головні лікарі мед установ Василь Миколюк та Наталя Череватова на сесії відповідали на запитання обранців.

У процесі ліквідації перебуває комунальне підприємство «Фінансист» , яке потребує підтримки міської ради у погашенні фінансових зобов’язань з виплати заробітної плати. Депутати погодилися виділити «Фінансисту» з міської казни 170 тисяч гривень. Окрім того , міські обранці спрямували 600 тисяч гривень на будівництво басейну.

Могилів-Подільський має ще одного почесного громадянина. За вагомий внесок в розвиток міста , медицини та освіти міська рада вирішила присвоїти звання почесного громадянина члену виконавчого комітету , директору медичного коледжу Володимиру Кордону.

"Краяни"№28 від 12 липня 2018 року