Найвищу оцінку поклав Міський голова освітянам за успішне зведення нових будівельних об’єктів, таких , зокрема, як спортивний майданчик та плавальний басейн.

Будівництво басейну та спортмайданчика під особистим контролем міського голови , тож цього тижня Петро Бровко разом з «Краянами» проінспектував хід робіт. Першим зустрічав спортмайданчик в НВК №4-ліцеї. На ньому вже встановлено огороджувальну сітку , виготовлену з секційних сегментів – сучасний та оптимальний вибір для такого роду об’єктів. Незабаром приступлять до облаштування глядацьких зон та покриття майданчика. Дедлайн проекту до 15 серпня , як запевнив міського голову начальник управління освіти Володимир Коновалов. Якщо погода не внесе свої корективи , роботи будуть виконані вчасно.

«Такі майданчики ми спорудимо у всіх школах , і я хочу покласти за приклад ставлення до цього керівників наших освітніх закладів , оцінюючи їхню роботу на «відмінно».

По спортивному майданчику в НВК темпи дещо затримані приблизно на 10 днів , але певен, що до визначеного строку їх вирівняємо»,- підсумував Петро Бровко. Під час інспекції об’єкта з мером узгоджували деталі проекту , визначали конструктивні пріоритети спортмайданчика , який 1 вересня повноцінно запрацює.

Приміщення колишнього учбового комбінату й натяку не має на своє давнішнє призначення , тепер тут плавальний басейн. Двадцяти п'яти метрову завдовжки чашу забетоновано, підшито стелю, зведені колони, облицьовують плиткою стіни. «Щодо басейну, то ми виконали найважчу , найзатратнішу частину робіт. В подальшому підуть оздоблювальні , інженерні роботи , облаштування вбиралень, інших внутрішніх приміщень , - розповідає міський голова. – Серед подальших затратних робіт буде придбання обладнання , яке має також велику вартість. Сподіваюся , що , як ми і обіцяли , запустимо

для жителів Могилева-Подільського плавальний басейн , а в усіх дошкільних та шкільних закладах буде введено новий освітній модуль – плавання».

В проект майбутнього басейну внесено ще одне конструктивне доповнення : невеликий басейн для найменших діток. Новий елемент потішить тих , хто ще тільки вчитиметься плавити.

"Краяни" №28 від 12 липня 2018 року