Виконання заходів з інженерно-технічного облаштування ділянки рубежу на межі з невизнаною Придністровською республікою – одне із пріоритетних завдань прикордонників Могилів-Подільського загону. За словами заступника начальника загону – начальника інженерно-технічного відділу полковника Романа Заморія: «Це питання знаходиться на постійному контролі керівництва прикордонного загону, адже комплекс інженерно-технічних заходів, яким ми приділяємо постійну увагу, спрямовується не лише на протидію протиправній діяльності на кордоні, але і можливим загрозам на державному рубежі. Це дозволяє нам повністю контролювати ситуацію на ввіреній ділянці. Варто зазначити, що упродовж першого півріччя нинішнього року персоналу інженерно-технічного відділу загону вдалося не лише у належному стані утримувати та використовувати усі інженерні споруди: вежі, бліндажі, контрольно-слідові смуги, загороджувальні паркани з колючого дроту, а й забезпечити надійне зберігання зброї і боєприпасів, підтримувати їх у справному стані та придатності до використання.

На сьогоднішній день, відповідно Плану інженерного облаштування державного кордону ми виконали 72 % завдань, запланованих на 2018рік : обладнали понад 500 метрів трьохметрового рову, 12 – метровий міст через річку Немію, провели ремонт двох спостережних металевих веж, здійснили облаштування місць утримання транспортних засобів та зброї у новостворених підрозділах охорони державного кордону та багато іншого.

Користуючись нагодою, хочу зазначити, що інженерні групи, які щоденно виходять на кордон, працюють злагоджено і якісно. То ж, сподіваюсь, усі завдання з інженерно-технічного облаштування державного кордону на ділянці Могилів-Подільського загону, заплановані на 2018 рік, будуть виконані вчасно».

Прес-секретар прикордонного загону Л.Катеринич