З кожним днем Могилів-Подільський набуває кращого вигляду: доводяться до ладу дороги та тротуарні доріжки, облаштовуються сквери, облагороджуються прибудинкові території. Працюють над цим і влада, і громада.

Обійшовши по колу одну з ділянок центральної частини міста, «Краяни» чи не на кожному кроці фіксували будівельні роботи, завдяки яким місто набуває естетичного вигляду. Чи це дорожні роботи, чи зведення огорожі, чи облаштування клумб – всі вони радують, бо свідчать про те, що місто живе і розвивається, що з кожним зробленим кроком воно наближається до образу європейського, що у нього є майбутнє.

Особливо приємно бачити вже майже завершену роботу, як ось цей сквер, що народився за якихось кілька місців і зразу наповнився життям. залишилися останні штрихи до відкриття нового об’єкта відпочинку могилівчан та гостей.

В місті з’явилися світлодіодні світлофори для позначення пішохідних переходів, що убезпечить дорожній рух. Працюють світлофори в миготливому режимі сигналу жовтого кольору для попередження водіїв. Їх встановлено в найбільш жвавих призначених для перетину доріг пішоходами місцях, в основному поблизу шкіл: чотири по проспекту Героїв, по два по вулицях Київській, Полтавській та проспекту Незалежності. Згодом буде встановлено ще десять – на переходах проспекту Незалежності, вулиць Стависької та Вірменської.

"Краяни" №27 від 05 липня 2018 року