19 червня служба у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської міської ради зібрала студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І- IІ рівнів акредитації з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які проживають і навчаються на території міста Могилева-Подільського, ДЛЯ ВРУЧЕННЯ іменнОЇ стипендії від міського голови Петра Бровка.

Незважаючи на гарячу пору року,- літо це не тільки відпочинок, але й період найбільш активної роботи студента - кожен із 10 студентів отримав стипендію - як заохочення до сумлінного навчання та самостійного життя.

Останній раз отримала іменну стипендію тепер уже випускниця технолого-економічного коледжу ВНАУ - Пальчинська Катерина: 1 лютого дівчина закінчила навчання за спеціальністю «Виробництво харчової продукції».

Колектив служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської міської ради на чолі з начальником Лесею Суваловою вітає Катю з цією подією і бажає широких доріг у доросле, самостійне майбутнє! Бути гарним спеціалістом своєї справи, не зупинятися на досягнутому, йти вперед – ось те, чого бажає тобі служба і чого так прагнуть наші студенти!

"Краяни" №27 від 05 липня 2018 року