Про будні і свята, а також про всі питання, що з ними пов’язані, - на засіданні виконкому 5 липня.

Виконавчий комітет, відповідно до компетенції, делегованої міською радою, дбаючи про стабільну діяльність міського господарського механізму, вирішував злободенні питання життя громади. В "порт-фелі" чергового засідання були саме ті з них, що стосувалися благоустрою, медицини, безпеки дорожнього руху, тощо.

Для покращення роботи з надання адміністративних послуг населенню, Могилів-Подільський має намір запровадити новий метод надання адміністративних послуг громадянам, з цією метою міська рада бере участь в конкурсі на придбання пересувного центру адмінпослуг. Мобільний ЦНАП – спеціальне авто, облаштоване комп’ютерною технікою та місцями для адміністраторів, яке надаватиме послуги у форматі «єдиного вікна». Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України.

Серед новинок, що вже запроваджені в місті, – світлодіодні світлофори, встановлені на найбільш жвавих дорожніх перехрестях; реконструкція вулиці Ринкової; готова прийняти перші авто і нова автостоянка в центрі міста. «Весь цей комплекс робіт дасть змогу нарешті розвантажити центр міста», - підсумував міський голова.

В полі окремої уваги влади ще одна важлива будівельна локація – плавальний басейн, останніми деталями з ходу його будівництва поділився з членами виконкому Петро Бровко: «Чаша басейну вже зроблена, забетонована, приступили до облицювання. Ми направляємо на будівництво басейну всі сили та ресурси», - резюмував міський голова.

Обговоривши технічні питання, члени виконкому перейшли до розгляду звіту міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Головний лікар Наталя Череватова інформувала присутніх просуванням медичної реформи, облаштуванням медустанови в новому приміщенні, ходом укладання декларації з лікарями.

В ході засідання члени виконкому, окрім нагальних прикладних питань, розглянули і ті, що пов’язані з культурно-мистецьким життям міста. Про них доповідала начальник управління мистецької політики і ресурсів Тетяна Флуд. Петро Бровко дав високу оцінку роботі управління, відзначивши використання нових, сучасних підходів, а також передав подяку керівництва словацького міста-побратима Шалі за яскраву участь наших мистецьких колективів у Днях міста Шалі. Очільник міста, розкриваючи плани міської влади щодо святкування Дня незалежності та Дня міста, розповів про запрошення на свято української зірки естради. Вже є домовленність, що для могилівчан дасть концерт Злата Огневич. А ще виступатимуть творчі колективи з Польщі, Італії та Словаччини. Тож свято буде, а до нього слід якнайкраще підготуватися, на цьому і зосереджує увагу міська влада.

"Краяни" № 27 від 5 липня