6 липня 2018 року, близько 12 години, до Могилів-Подільського відділу поліції надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у місті Могилеві – Подільському на вулиці біля одного із домогосподарств, відбулася бійка між двома чоловіками.

По приїзду слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що між двома місцевими жителями , віком 31 та 33 роки з приводу ревнощів до жінки відбулася суперечка, яка перейшла у бійку, в ході якої 31-річний учасник бійки наніс численні удари ножем 33-річному своєму супротивнику, від яких останній одразу помер.

Зловмисник був затриманий одразу на місці пригоди заступником начальника Могилів-Подільського відділу поліції Левицьким Юрієм Сергійовичем, який першим прибув на місце скоєного злочину.

За словами Юрія Левицького, в ході розслідування встановлено, що 5 липня між чоловіками виник конфлікт на грунті особистої неприязні. Затриманий раніше проживав зі співмешканкою вбитого. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, правопорушник прийшов наступного дня до потерпілого для з’ясування стосунків. Суперечка переросла у бійку, молодший із чоловіків дістав ніж та завдав 33-річному супротивнику смертельних ушкоджень.

По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Могилів-Подільський відділ поліції