02липня о 16.00 біля Меморіалу пам’яті зібралась молодь, керівництво міста та учасники війни з Росією, щоб вшанувати пам'ять Андрія Бровінського

- бійця 9-го Вінницького батальйону територіальної оборони, кулеметника, який загинув 2 липня 2014-го в зоні АТО під містом Новоазовськ на Донеччині, добровільно ставши на захист рідної України.

Вшанувати пам’ять приїхали командир та побратими Андрія - учасники війни з Росією.

Командир 9-го Вінницького батальйону територіальної оборони Іванов Сергій Сергійович в своїй промові розказав, що Андрій був одним з перших хто загинув в зоні АТО, згадував як боляче йому було втратити цього бійця, як боляче йому було дивитися на матір загиблого.

Після виступу командира слово отримав брат загиблого Сергій Бровінський. Він подякував всім присутнім, що прийшли вшанувати пам’ять його брата та закликав пам’ятати про всіх загиблих.

Міський голова Петро Бровко згадав, як ми проводжали хлопців в перший раз в АТО, як це було емоційно складно. Наголосив, що ми не маємо права забути наших героїв ми маємо пам’ятати і прагнути зробити все, щоб родини загиблих відчували підтримку. Щоб хлопці на небесах відчували, що за них думають та пам’ятають. Він попросив присутніх приклонити коліно в пам’ять про загиблих земляків після чого всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та здійснили покладання квітів.