Депутат обласної ради Геннадій Вацак та депутати Могилів-Подільської міської ради Андрій Горобець та Людмила Крива стали переможцями депутатської спартакіади, повторивши свій минулорічний успіх.

Інтелектуальна еліта народних обранців з Могилева-Подільського знову в лідерах. Щороку представники депутатського корпусу Вінниччини різних рівнів збираються на обласний етап Всеукраїнської спартакіади, аби довести, що також люблять спорт, можуть бути спритними та вмілими. Своєю участю пропагують масовий розвиток фізичної культури та спорту.

Другий етап обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських та сільських рад відбувся 12 травня у Вінниці, у спортивному комплексі "Колос". Народні обранці змагалися вп’яти спортивних дисциплінах: міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах ташашках. Могилів-Подільський був представлений в інтелектуальних видах спорту – шахах та шашках, наші учасники стали лідерами спортивних баталій, виборовши «золото» та «срібло» спартакіади.

В чоловічому турнірі з шахів змагалися: кандидат в майстри спорту Геннадій Вацак від Вінницької обласної ради, Андрій Горобець, також кандидат в майстри спорту з шахів, - від міської ради. Міську раду в шашках серед жінок представляла Людмила Крива.

Рейтинг-фаворитом в своїй групі був Геннадій Вацак, який вийшов переможцем в усіх партіях. В напруженій боротьбі за «золото» він виграв у сильного гравця з Томашполя, повноправно отримавши титул переможця. Гарну та впевнену гру продемонстрував і Андрій Горобець, який виборов «срібну» нагороду. Успіху досягла Людмила Крива в шашках, їй також не було рівних серед жінок-депутаток, і в результаті вона стала переможцем обласної спартакіади.

-Щоразу більше депутатів беруть участь успартакіаді. Цеговорить проте, щодепутати не тільки вміють приймати рішення, а й змагатися в спорті. Спортом показуємо приклад для всіх людей, популяризуємо його. Авласний приклад єнайдієвішим інструментом в популяризації спорту. Вже другий рік я розвиваю шаховий спорт у Могилеві-Подільському, успішно функціонує створена мною дитяча шахова школа, проходять змагання. Нещодавно ми провели обласний кубок з шахів. Щодо спартакіади, в якій особисто взяв участь, зауважу, що цьогорічний склад шахістів був дуже сильним, тож і моя перемога стала ще більш вагомою. Могилів-Подільський завжди вдало виступає в змаганнях, так було і цього року, ми всі: я, Андрій Горобець та Людмила Крива, дзеркально відтворили свій минулорічний успіх, - поділився враженнями депутат обласної ради Геннадій Вацак.

За підсумками спартакіади, переможці формують команду області, яка представить Вінниччину на Всеукраїнській спартакіаді. Вона відбуватиметься із 4 по 9 червня у місті Чорноморську, що на Одещині.

Попередні два роки могилівчани-шахісти приїжджали з перемогою, тож сподіваюся, що і цього року переможна тенденція збережеться, і знову «золото» буде нашим».