У НВК №3 відбулась виставка робіт учнів перших –других класів, які відвідують гурток з гаптування шовковою стрічкою, що діє при будинку школярів. « Краяни» побували на заході та поспілкувалися з маленькими гуртківцями і їхніх керівником-наставником.

Спостерігаючи за шумними непосидючими малюками, здається , що втихомирити їх неможливо , але є заняття, якому дітки із задоволенням присвячують свій час і плідно творять. А допомагає їм спрямовувати свою енергію у творчість керівник гуртка з гаптування шовковою стрічкою Наталя Плацько.

« Наш гурток існує всього один рік , у ньому нараховується 25 діток, це учні перших-других класів. Ви знаєте , я із задоволенням приходжу до них , отримуючи море радості та задоволення,- розповідає пані Наталя. – Ми і після занять залишаємося і ще працюємо ,бо їм це подобається. Такі діти талановиті , гарні, розумні , я вам не можу передати свої емоції».

Серед представників дитячих робіт особливо вабить погляд вишита стрічками сорочка. Як розповідає пані Наталя, до цієї роботи долучилися всі гуртківці , бодай маленьку квіточку, але кожен вишив свою на цій спільній роботі.

На виставці представлені серветки вишиті яскравими стрічками , переважно це квіти, також тут помістилися створені дітками вироби з бісеру. Вмілі руки маленьких майстрів створюють вироби , здатні справляти враження.

Порадіти успіхам своєї донечки та підтримати її завітала на виставку Тетяна Матвійчак, яка розповіла нам про захоплення своєї дитини: « Тут представлені роботи моєї донечки – виконані з бісеру квіти та серветки , вишиті стрічками. Вона з початку року почала захоплюватися рукоділлям та відвідувати гурток, заняття їй дуже подобаються , буде відвідувати гурток і далі» .

Про свою творчість розповісти захотіло мало не усі маленькі гуртківці, вони навперебій розповідали про гурток , про улюблене заняття ,щиро ділилися емоціями, зарядивши позитивом і нас.

Бажаємо їм і надалі творити та радувати своїми роботами.