У Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування відбулося засідання госпітальної ради західного округу Вінниччини. Перший заступник голови Вінницької ОДА , голова Госпітальної Ради округу Андрій Гижко та директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович прибули до Могилева-Подільского з метою перевірки матеріального забезпечення і якості надання медичних послуг лікувальним закладом, який є базовим у цьому окрузі.

У засіданні госпітальної тради взяли участь головні лікарні медичних закладів округу, а також представники міської влади.

Голова госпітальної ради Андрій Гижко у вступному слові наголосив на тому , що для повного аналізу та для підготовки подальшого плану розвитку лікувальних закладів потрібно оцінити господарську та лікувальну базу закладу , фінансову частину , кадровий потенціал. « Робочий візит до Барської ЦРЛ спричинив галасу в соцмережах про її закриття. Хочу зазначити , що мова про закриття жодної лікарні не йде , - сказав Андрій Петрович. – Наша мета – об’єктивно оцінити потенціал кожної лікарні. Зауваження , які висловлюються , - це поштовх до покращення надання послуг».

Звітував перед госпітальною радою головний лікар Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування Василь Миколюк. У своєму виступі Василь Васильович поінформував про матеріальне забезпечення лікарні загалом , детально зупинився на кожному відділенні лікувальної установи, на фінансовій та господарській частинах , звернув увагу на проблемні питання , серед яких гостра потреба у реанімобілі, а також наголосив на важливості державно-приватного партнерства. Стосовно кадрового забезпечення , як зазначив головний лікар , молодшим та середнім персоналом лікарня укомплектована 100%.

На завершення засідання Андрій Гижко підсумував презентацію Василя Миколюка : « Я хочу , щоб кожен головний лікар зрозумів , що ви йдете на самофінансування , тому дуже добре , що з’являється нове обладнання , що у лікарів є можливість підвищити свою кваліфікацію. Зараз ви маєте стати менеджерами , думати , де знайти кошти , щоб забезпечувати функціонування свого закладу, перед переходом лікарні з 2019 року у новий статус». Після цього госпітальна рада перейшла безпосередньо до перевірки відділень Могилів-Подільскої окружної лікарні інтенсивного лікування.

Виїзні засідання госпітальної ради продовжаться і в інших медичних закладах Західного госпітального округу.