26-ту річницю з дня створення прикордонного загону та 100-річчя державної прикордонної служби України відзначили Могилів-Подільські прикордонники 8-го травня. Святкування розпочалося в управлінні військової частини, продовжили його у міському будинку школярів.

Привітати вартових кордону прибули начальник Південного регіонального управління ДПС України генерал-лейтенант Сергій Косік , очільник області Валерій Коровій , керівництво міста і району, взаємодіючих структур , духовенство, ветерани прикордонної служби, меценати та громадськість.

Низку урочистих заходів розпочали освяченням місця та закладенням капсули під будівництво військової каплиці на честь Юрія Переможця задля духовних потреб прикордонників. Святкове служіння провели Голова синодального управління військового духовенства КП Митрополит Чернігівський та Чигиринський Іоан та Архієпископ Вінницький та Брацлавський Михаїл.

Закладали пам’ятну капсулу у фундамент майбутнього молитовного місця голова ОДА Валерій Коровій , генерал-лейтенант Сергій Косік та начальник прикордонного загону Юрій Василик. Поважні гості вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв-прикордонників, які загинули на сході України , поклавши квіти до Меморіалу пам’яті прикордонникам.

Учасники свята взяли також участь у відкритті відновленого за сучасними стандартами медичного пункту служби охорони здоров’я прикордонного загону. Медичний пункт відбували за підтримки начальника Регіонального управління С.Косіка , губернатора В.Коровія, депутата облради Г.Вацака та НБУ.

Продовжили урочистості у Будинку школярів, де щирі вітання та відзнаки отримували прикордонники від прикордонного відомства, командування загону , міського та районного керівництва. Церемонію нагородження від міської влади проводили спільно заступник міського голови Віталій Криган та депутат облради Геннадій Вацак , який також отримав відзнаку від ДПСУ за постійну підтримку загону.

Чудовим доповненням до свята стали художні номери за участю вихованців мистецької школи , виставка живопису М.Олійниченка.