3 квітня, об 12.00 годині дня в Будинку школяра відбулися урочисті проводи призовників міста до лавУкраїнської армії.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Привітати юнаків прийшли представники місцевої влади, військомату, Настоятель Римсько – католицької церкви в Україні а також рідні та близькі.

З вітальними словами та найкращими побажаннями звернувся до призовників начальник управління міської ради з питань надзвичайних ситуацій, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами І. Пронько, підкресливши, що - незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кують військову дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно.

До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналась начальник управління мистецької політики і ресурсів Т. Флуд, яка порадувала присутніх яскравими виступами, а саме: Зразкового аматорського Ансамблю Скрипалів «Сузір’я », Ансамблю «Юний прикордонник», Зразкового аматорського танцювального Колективу «Реверанс», акордеоніста Олександра Мороза, поетеси Наталки Фіалки, вокаліста Артема Швеця.

Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову формуі стануть справжніми солдатами.