Нещодавно у Черкаському центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота відбулися навчально-методичні збори для військових капеланів, котрі здійснюють душпастирську роботу серед персоналу Державної прикордонної служби України. Майже 50 священослужителів різних конфесій з усіх органів та підрозділів Прикордонного відомства прибули до Навчального центру з метою удосконалення діяльності служби духовенства. Від Вінницької єпархії участь в зборах взяв ієрей Іван Минів – капелан Могилів-Подільського прикордонного загону.

Офіційне відкриття зборів розпочалось з міжконфесійної молитви, яку здійснили Голова Синодального Управління військового духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоанн та керівник Департаменту Патріаршої курії Української греко-католицької церкви у справах душпастирства силових структур України Єпископ Сокальсько-Жовківський, Михаїл. Усі учасники зборів, отримавши благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, активно включились в роботу.

Священики прослухали лекції з основ охорони державного кордону, взаємодії з керівництвом органів охорони кордону та міжконфесійної співпраці капеланів, а також пройшли навчання з надання першої медичної та психологічної допомоги в умовах виконання оперативно-службових та бойових завдань.

Прес-секретар загону Л.Катеринич