День відкритих дверей в СЗШ № 1 – це день зустрічі з батьками , дідусями і бабусями і , особливо з нашими майбутніми першокласниками. Це свято радості , відкритості , щирості , день відкритих сердець , щирих посмішок.

На свято завітали діти старших груп підщепного дошкільного закладу №1 , директор Раїса Трахтенгерц та вихователь-методист Вікторія Прокоп’єва. В період оновлення освіти батьки , як і завжди , переживають за своїх дітей. Як пройде період адаптації в школі ? Чи буде дітям комфортно ? Чи легким буде навчання ? Саме тому необхідні такі зустрічі , де батьки мають нагоду ближче познайомитись зі школою.

Ведучі свята неодноразово запрошували на сцену інструментальні , танцювальні гуртки. Особливо вразив присутніх виступ батьків та дітей 1 класу з хореографічним номером «Колискова». Створенню позитивного настрою сприяли Казкові герої , які допомагали майбутнім першокласникам та їх батькам створювати Колаж миру. Змістовним був виступ директора школи Віталія Костика , який познайомив батьків з традиціями нашої школи. Свято лише підтвердило , які талановиті , неповторні діти , що вміють неперевершено танцювати , декламувати вірші , співати , грати на музичних інструментах, окрім того , ще й неймовірні артисти , які інсценізували казку «Коза-дереза» з великим запалом енергії та веселою грою. Гості із задоволенням слухали вірші англійською мовою та виступ родинних дуетів. Всі присутні мали нагоду здійснити відео екскурсію – презентацію школи , познайомитися зі своїми вчителями Оксаною Коваль , Галиною Піпко , Сніжаною Шпаркою , що проведуть маленьких первачків в новий світ незвіданого шкільного життя. На завершення зустрічі всі майбутні першокласники отримали у подарунок солодощі , прапорці та сердечка-кульки на згадку про свято.

Новий навчальний рік - це рік нових змін в початковій освіті , рік Нової української школи , яка забезпечить спільну працю учителя й учнів , учителя й батьків, де є взаєморозуміння , повага , доброзичливість і позитивні емоції , довіра у відносинах. Школа - не лише розмаїття яскравих коридорів з куточками відпочинку , різноманітна зелень , завзятий шкільний дзвінок , постійно діючі виставки дитячих робіт… Основне - це дитячий сміх невгамовної дітвори та знання того , що учні нашої школи – діти щасливі , веселі , завзяті.