12 березня в залі засідань міської ради, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, відбувся захід приурочений третій річниці виходу Могилів-Подільської прикордонної комендатури з міста Дебальцеве та з нагоди Дня українського добровольця.

В заході приймали участь керівництво міста, прикордонники, які безпосередньо приймали участь у боях за м. Дебальцеве та добровольці, які одні з перших відправилися в зону антитерористичної операції для захисту кордонів України.

На початку своєї промови міський голова Петро Бровко провів паралель між історичними війнами за незалежність України та теперішніми подіями в зоні антитерористичної операції. Продовжив словами подяки прикордонникам-героям, які самовіддано виконували свій обов’язок під час жахливих подій, у боях за м. Дебальцеве Донецької області. Пригадав, як саме місто Могилів-Подільський приймало тих, хто вийшов з Дебальцівського котлу. Тоді із запеклими боями українські військові покидали місто, де протягом тривалого часу стримували атаки проросійських бойовиків-сепаратистів.

У продовження свого виступу міський голова наголосив, що завдяки об’єднанню зусиль військових та добровольчих формувань вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Українські добровольці стали гордістю українського народу та водночас головним болем кремлівських посіпак.

По закінченню свого виступу від імені міської ради за мужність, патріотизм, сумлінне виконання службових обов’язків Подяками та грошовими винагородами були заохочені прикордонники: підполковник Олександр Добрий, майор Олег Марценюк, сержант Олег Венгер та добровольці Віктор Арнатовський та Дмитро Станкевич.

В ході заходу згадано наших земляків, які загинули під час війни з Росією та вшановано хвилиною мовчання пам'ять всіх хто, віддав своє життя за Україну.

Після зібрання всі присутні відправилися до меморіального комплексу «Майдан шани» де здійснили покладання квітів до світлин загиблих могилівчан, які віддали своє життя за Україну та її незалежність.