11 січня військовослужбовцю Могилів-Подільського прикордонного загону старшому прапорщику Ігорю Васильовичу Присяжнюку виповнився б 41 рік від дня народження. Герой-прикордонник загинув у серпні 2014-року, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України на її східних рубежах.

У званні старшого прапорщика Ігор Васильович Присяжнюк понад 10 років проходив службу у Могилів-Подільському прикордонному загоні. З початку військового конфлікту разом зі своїми бойовими товаришами охороняв кордон України на Херсонщині, а з 26 червня 2014-го ніс охорону у пункті пропуску «Довжанський», що на Луганщині.

Ігор Присяжнюк був знаним і у спортивному колі: український каноїст, багаторазовий чемпіон України з веслування (на 1000 і 5000 метрів), майстер спорту з веслування на байдарках і каное, член Національної збірної. Талановитий та перспективний спортсмен неодноразово виборював чемпіонські звання, приймав участь у чемпіонаті світу по марафону в Римі та Всесвітніх іграх по неолімпійським видам спорту 2013 року в Колумбії.

Пам'ять про бойового товариша свято бережуть у Могилів-Подільському загоні. В музеї військової частини розгорнуто експозицію, що розповідає про подвиг воїна та його полеглих побратимів. На честь Ігоря Присяжнюка у Вінниці з 2015 року проходить щорічний марафон по греблі на байдарках і каное. Минулого року за сприяння керівництва прикордонного загону було відкрито меморіальну дошку на фасаді Вінницької загальноосвітньої школи, де Ігор навчався і звідки пішов у доросле життя.

Прес-секретар прикордонного загону Людмила Катеринич