1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії, задля якої по всьому світі витрачаються мільйони доларів, але яка продовжує забирати життя мільйонів людей. Для України, на превеликий жаль, ця проблема дуже актуальна, адже Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. Всім відомо, що хворобу краще попередити, чим потім лікувати. Задля цього, щороку, в нашому місті проводяться заходи до Дня боротьби зі СНІДом. В цьому році, за розпорядженням міського голови Петра Бровка, служба у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради (начальник Л. Сувалова) з 27 листопада по 1 грудня 2017 року, по всім навчальним закладам міста І-ІІІ ступенів та І-ІV рівнів акредитації, організувала проведення відео тренінгів щодо профілактики розповсюдження ВІЛ інфекції.

До проведення заходу були залучені представники Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ, які ознайомили учнів та студентську молодь з основними шляхами передачі інфекції, шляхами захисту, з міфами про шляхи інфікування. Спілкування пройшли дуже жваво, діти та молодь показали себе обізнаними з даної проблеми, що не може не тішити.

Проте, все ж таки ми маємо пам’ятати, що інфікування загрожує кожному, якщо не дотримуватися певних правил життя. Є надія, що проведення таких профілактичних заходів можливо комусь допоможе та зупинить від кроку у прірву...

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради висловлює щиру подяку Решульському Даниїлу – координатору проекту молодіжних клубів та соціальних проектів Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ та його команді за проведення відео тренінгів по всім навчальним закладам міста.