Здоров'я–одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.Здоров'я– це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Щорічно,1грудня, вся світова спільнота відзначаєВсесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. УВсесвітній день боротьби зі СНІДом, уміській публічній бібліотеці №2 пройшов вечір запитань і відповідей«Поєдинок зі СНІДом» з учнями 9 –Б класу НВК №5.Бібліотекарі розповіли та ознайомили учнів з поняттями"СНІД"і"ВІЛ"та їх ознаками, сприяла вихованню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також,толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованихлюдей.

Як наслідок, користквачі отримали елементарні знання проСНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики. Для ефективного засвоєння почутого матеріалу, бібліотекарі підготували ще й тематичне повчальне відео для дітей певної вікової категорії, а після перегляду, серед користувачів провели опитування з метою перевірки отриманих знань.По закінченню заходу, читачізрозуміли, щоВІЛ/СНІДможе загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитисяВІЛ стає мінімальним. Також, на протязі дня велика кількість наших відвідувачів бібліотеки скористатися корисними інтернет ресурсами та цікавилися літературою на цю тему.