З 16.11.2021 по 23.11.2021 року працівниками Могилів-Подільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з представниками служби у справах дітей Могилів-Подільської міської ради та працівниками Могилів-Подільського районного відділу поліції здійснено відвідування сімей з дітьми, які проживають в Могилів-Подільській територіальній громаді.

Одним із основних завдань при відвідуванні сімей з дітьми є професійна допомога родинам у визначенні причин власних проблем і подальший спільний пошук можливостей для їх вирішення шляхом надання комплексу соціальних послуг.

Цього разу родини отримали професійні консультації фахівців із соціальної роботи з питань виховання дітей, покращення мікроклімату в сім’ї, оформлення документів для отримання соціальних виплат, поновлення посвідчення багатодітної сім’ї, можливості отримання гуманітарної допомоги (одяг, взуття та продукти харчування) тощо.

Крім того, діткам організовано медичне обстеження та лікування.

З батьками проведено роз’яснювальну роботу стосовно необхідності беззаперечно виконувати рекомендації лікарів та дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання.

За результатами роботи складеновідповідніакти, здійсненооцінювання потреб дітей, поінформовано про права та послуги, якимиможутьскористатисьсім’ї.

Взаємодія з дітьми, їхвсебічнапідтримка, захист та допомога є одним ізголовнихзавдань працівниківвідповідних служб.