10 листопада в приміщенні облдержадміністрації під головуванням заступника голови - директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулась нарада щодо роз’яснень пенсійної, освітньої та медичної реформи.

Виступали керівники профільних служб облдержадміністрації, а саме: директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталія Заболотна, начальник Головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович, заступник директора Департаменту освіти і науки Олена Чорна.

Участь у нараді приймала начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Інга Щербакова.

На нараді говорилося про основні аспекти реформ: щодо нарахування субсидій та монетизацію субсидій, про реалізацію в області пенсійної реформи, нововведеннями у медичній галузі, а також про реалізацію в Україні освітньої реформи.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк наголосила, що зустріч з представниками профільних департаментів щодо реформ ініційованих Урядом Володимира Гройсмана, організована з метою детального ознайомлення представників районних ЗМІ з позитивними змінами в разі впровадження реформ.