14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем українського козацтва наша держава святкує День захисників і захисниць України.

До цих свят працівники міської публічної бібліотеки №1 спільно з учнями І курсу групи ліцею сфери послуг провели урок юного патріота «Сила нескорених».

Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам які воювали за свою землю, та героям сьогодення – українським солдатам, які боронять державу від зазіхань північного сусіда-агресора, вшанувати хвилиною мовчання тих, хто поклав на Сході своє життя.

Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу міської публічної бібліотеки №1 оформлені книжково-ілюстративні виставки «Моя Україна-колиска козацької волі» та «Українські солдати- герої наших днів» які присвячені найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності та солдатам незалежної України. Представлена література присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.

Матеріали виставки несуть в собі найцікавішу інформацію про українське козацтво минулих часів та козаків сьогодення: їхні прагнення , ідеї, почуття патріотизму.