"Близько 3,5 млн.грн. різних СОЦІАЛЬНИХ виплат профінансовано з МІСЬКОГО бюджету Могилів-Подільської громади за 9 місяців 2021 року. Усі ці гроші пішли на потреби десь 20 тисяч людей. Зокрема, малозабезпечених родин та пільговиків", - повідомляє міський голова Геннадій Глухманюк.

Основні позицій, які реалізували завдяки місцевим програмам соцзахисту:

1073,9 тис. грн. - компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду особам похилого віку, особам з інвалідністю, невиліковно хворим особам, та які потребують постійного стороннього догляду. (За три квартали поточного року цю допомогу отримали майже 100 доглядальників).

750,6 тис. грн. - на забезпечення виробами медичного призначення та спеціальними засобами для догляду осіб з інвалідністю. (Щомісяця 89 жителів громади отримують дані вироби в аптечному закладі ТОВ «Подорожник-Вінниця »).

124,5 тис. грн. - на санаторно - курорне лікування осіб з інвалідністю. (В цьому році в лікувальних закладах України оздоровилось 15 людей).

13,1 тис. грн..- на здійснення поховання безрідних та бездомних людей .

40,7 тис. грн. - на зубопротезування та придбання медикаментів за пільговими рецептами громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

51,8 тис. грн. - відшкодування сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО додаткових 50 % пільг на сплату житлово – комунальних послуг в межах соціальних норм житла.

І так далі. Тому звітуємо і не зупиняємось! Кожен мешканець нашої громади має бути захищений!