Поліетиленовий трубопровід завдовжки 460 метрів виявили поблизу н.п. Козлів, що на Вінниччині, прикордонники відділу «Лядова» Могилів-Подільського загону за кілька метрів від берега Дністра. Він був прикопаний на глибину 30 см. Зазвичай такі конструкції трубопроводів зловмисники використовують для незаконного переміщення спирту через державний кордон.

У ході подальших спільних заходів за участю представників Прикордонної поліції Республіки Молдова на цьому ж напрямку було виявлено ще 500 метрів трубопроводу, прокладеного з молдовського берега.

Під час перевірочних заходів вартові кордону встановили: «ділки» використати трубопровід не встигли, однак, за результатами спільної роботи сторонами було визнано факт підготовки до протиправної діяльності. Про знахідку вартові повідомили відповідні правоохоронні органи. Трубопроводи з обох сторін демонтовано та передано співробітникам ДФС.

Варто зазначити, що протягом п’яти років прикордонники Могилів-Подільського загону «виловили» з Дністра більше півтора десятка поліетиленових трубопроводів, а також виявили та вилучили понад 99,5 тисяч літрів спирту на суму близько 13 мільйонів гривень.

Прес-секретар прикордонного загону Людмила Катеринич