У міській раді відбулося чергове засідання Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В засіданні взяли участь в. о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Вербовий В.В., начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Дейнега Л.І., представник Могилів-Подільського відділу Пенсійного фонду України Паламарчук Т.М., представник Могилів-Подільського відділу Державної фіскальної служби Кубаль Ю.П. та начальник Могилів-Подільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Комасюка Р.М.

На засіданні розглянуті питання щодо:заборгованості по сплаті пільгової пенсії;сплаті єдиного соціального внеску підприємств-боржників по місту;стану виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях міста.

На 01.09.2021 року по сплаті Єдиного соціального внеску кількість боржників складає 936 осіб на загальну суму 9 538 353,00 млн. грн.

Станом на 01.09.2021 року на виконанні в органах державної виконавчої служби перебуває виконавчих документів про стягнення коштів на суму 321,8 тис. грн.

З заключним словом до присутніх звернувся в. о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Вербовий В.В., та наголосив на необхідності погашення заборгованості із виплати пільгової пенсії, єдиного соціального внеску в найкоротший термін.

Продовжити претензійну роботу щодо підприємств боржників, звертатися до правоохоронних органів для відповідного реагування та притягнення боржників до юридичної відповідальності, органам державної виконавчої служби якомога швидше виконувати виконавчі листи щодо стягнення боргів.