153 славетні земляки нині зі зброєю в руках боронять нашу землю на сході україни від російського ворога та сепаратистів. Частина з них виконує свій військовий обов’язок в якості воїнів-контрактників, частина пішла воювати у складі добровольчих баталь-йонів, які нині влилися в Збройні сили України, ще частину було мобілізовано. Це ті, хто взяв на себе відповідальність не тільки за власну родину, але й за незалежність та цілісність нашої держави.

Серед захисників - військовослужбовець батальйону «Донбас – Україна», могилівчанин Владислав Степаницький. Вже понад два роки Владислав боронить незалежність рідної Вітчизни. Після прибуття воїна до Могилева-По-дільського у відпустку його запросив на зустріч міський голова, аби подякувати за мужність та патріотизм: «Я хотів особисто потиснути тобі руку і сказати, що ми пам’ятаємо, що ви у нас є. Шана і подяка всім хлопцям, які боронять країну, роблять все від них залежне, щоб ми тут мирно жили. Повертайтесь живими й здоровими. Хай якнайшвидше прийде мир на українську землю!».

Бути чи не бути, рости нашим дітям на своїй землі, чи ні – залежить від ось від таких, як Владислав Степаницький - патріотів, які відстоюють суверенність та незалежність Батьківщини.

"Краяни" № ¹43 від 26 жовтня 2017 року