Під патронатом міського голови Петра Бровка, служба у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради (начальник Л. Сувалова) виграла проект Британської ради по облаштуванню території окружної лікарні інтенсивного лікування ігровим дитячим майданчиком, а у вівторок 17 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика. На святі були присутні представники міської ради, керівництво лікарні, батьки та діти.

Керуючий справами виконкому Руслан Горбатюк, відкриваючи майданчик зазначив, що Могилів – Подільська ОЛІЛ надає медичну допомогу жителям трьох районів: Могилів – Подільський, Муровано – Куриловецький та Чернівецький райони. Чисельність відвідувачів висока, багато сімей з дітьми. Є сподівання, що даний проект зможе покращити емоційний стан дітей, які проходять лікування, обстеження та реабілітацію в закладі.

Діти та батьки залишилися задоволеними таким подарунком від міської влади. «Тут дуже гарно тепер. Раніше нічого не було, а зараз все помалювали, стало гарно та цікаво», – розповів Сергій, восьмирічний могилівчанин.

З нагоди свята, всіх присутніх діток солодкими презентами привітали від Кондитерського Дому «Вацак».

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради (начальник Л. Сувалова) щиро дякує міському голові Петру Бровкуза підтримку та фінансування проекту Британської ради по облаштуванню території окружної лікарні інтенсивного лікування ігровим дитячим майданчиком, за людяність, толерантність, готовність завжди прийти на допомогу, підтримати словом і ділом. Щиро дякуємо за надану допомогу по оформленню майданчика:

колективу дошкільного підрозділу НВК №5 в особі заступника директора Яцук Оксани, директору та колективу центру народної творчості Городинській Оксані, директору та колективу Могилів – Подільського міського комунального підприємства житлово комунгосп Панкратову Олександру.

Також щиро дякуємо за надану фінансову допомогу по облаштуванню дитячого майданчика нашим шановним спонсорам та меценатам:

Вацаку Геннадію , Колеснику Василю , Гольденштейну Анатолію , Рудій Людмилі , Алєксєєву Володимиру , Власюку Федіру.

Доземний вам уклін...