27 вересня у населеному пункті Немія Могилів-Подільського району відбулися тактико-спеціальні навчання поліцейських по відпрацюванню дій наряду на блокпосту, організовані Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області, відповідно до плану-сценарію ТСН (тактико-спеціальних навчань) від 12.09.2017.

У заході були задіяні члени громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Могилів-Подільська Народна самооборона», залучені до розгортання загону територіальної оборони міста Могилева-Подільського, а також представники взводу. Оцінювали оперативність та послідовність тактичних дій учасників навчання представники Генерального штабу ЗСУ, оперативного командування «Південь», обласного військового комісаріату, об’єднаного міського військового комісаріату, керівництво державних органів місцевого самоврядування та відділу поліції.

Екіпіровані, зі зброєю та спеціальними засобами індивідуального захисту, активної оборони, для примусової зупинки транспортних засобів та імітаційними засобами згідно розрахунку, визначеного у плані-сценарії ТСН, учасники заходу об 11-й годині розпочали тактико-спеціальні навчання.

Поліцейські Могилів-Подільського відділу поліції спільно із задіяними силами показово відпрацювали методику затримання правопорушників, які на автомобілі перетинають блокпост та ігнорують зупинку.

Переслідування та затримання умовних зловмисників, застосування спецзасобів та облаштування прикриття снайпера було чітко виконано із дотриманням всіх умов тактичних дій. А також було відпрацьовано техніку перевірки автотранспорту на блокпосту, постановку відповідних позицій при зупинці автомобіля.

По закінченню даного заходу, керівники навчання підвели підсумки заняття та відзначили вдосконале володіння ситуацією, належну підготовку учасників навчання, а також наголосили на підтриманні і в подальшому професійної готовності на належному рівні для оперативного та грамотного застосування здобутих знань та навичок у повсякденній службовій діяльності.

Могилів-Подільський відділ поліції