Вже по традиції наші скрипалі та співаки були запрошені на фестиваль на честь Дня міста нашого міста побратима м.Конське,Польща. 25-26 серпня молоді таланти нашого міста прийняли участь у традиційному святкуванні «Konskie Days» , яке відбулося в міському парку.

Подорож до Польщі стала дуже важливим засобом для розвитку світобачення нашої юні, шляхом зустрічей і спілкування із активними і прогресивними представниками різних країн ( Словаччини та Польщі) .Особлива увага була приділена обміну досвідом та ідеями, створенню дружніх стосунків і звичайно обміну контактами, тому що дружба між народами починається зі щирого та відкритого спілкування між людьми.

Кожна година була спланована, на кожній зустрічі наших артистів тепло приймали, вся офіційна програма була гармонійно поєднана із активним відпочинком.

Особливі слова вдячності органiзаторам та меру нашого міста Петру Петровичу Бровку та меру міста Конське – Кшиштофу Обратанському, якi зумiли провести таку цiкаву та насичену програму для талановитих дітей м. Могилева-Подільського.

«Особисто я пiсля повернення додому, подiлилась своїм досвiдом серед своїх друзiв. Вражень дуже багато! Всi позитивнi!» - поділилась С.Ласкус, керівник групи .