Протягом поточного року основні зусилля прикордонників Могилів-Подільського загону були зосереджені на придністровській ділянці українсько-молдовського кордону. На даний час обстановка на державному рубежі в межах відповідальності загону суттєвих змін не зазнала і є повністю контрольованою. Підрозділи прикордонного загону здійснюють охорону по посиленому варіанту, перебуваючи у повній бойовій готовності.

За 7 місяців нинішнього року на ділянці прикордонного загону пропущено через державний кордон понад 1 мільйон 800 тисяч осіб та близько 300 тисяч транспортних засобів.

За незаконне перетинання державного кордону затримано 35 осіб. У 80 випадках виявлено незаконне переміщення товарів та вантажів на суму 840 тисяч гривень. Під час здійснення прикордонних формальностей виявлено 1 підроблений документ, що посвідчує особу, 2 – чужих, 127 недійсних та 40 підроблених відміток ДПС України.

У період з січня – липня прикордонники виявили 1 одиницю зброї та 121 боєприпасів, понад 1 кг наркотичних речовин. Відмовили у перетині державного кордону 10 потенційним нелегальним мігрантам, виявили під час незаконного переміщення через державний кордон 18 одиниць автомобільного транспорту.

У вище вказаному періоді прикордонники склали понад 400 протоколів про адміністративні порушення на загальну суму 237,5 тисяч гривень.

Підготувала Л.Катеринич