За місяць послаблення карантинних заходів українці дещо втратили пильність. По всій території України, в тому числі і Вінницькій області почала зростати кількість хворих на Covid-19. В Могилів – Подільській ТГ спостерігається незначне збільшення захворюваності, проте різких тенденцій до збільшення не має. Так, по Могилів - Подільській ТГ з початку лютого лабораторно підтверджено 82 випадки захворюваності на Covid-19, у тому числі 8 за останню добу.

Щодо ситуації по територіальній громаді доповідали завідувач ВСП Могилів-Подільський міжнародний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» В. Манжуров, начальник управління освіти О. Кучерук, головний лікар КНП «Могилів – Подільський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Н. Череватова та начальник управління міської ради з питань НС, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами І. Пронько.

За результатами обговорень, вирішено: в понеділок 22 лютого, враховуючи статистику щодо стану захворюваності по Могилів – Подільській територіальній громаді, остаточно визначити дату переходу на дистанційне навчання учнів 5-11 класів.