9 червня тишу військового містечка Могилів-Подільського прикордонного загону порушили дзвінкі дитячі голоси: на зустріч з вартовими кордону завітали вихованці 2-7 класів Бронницької загальноосвітньої школи, для яких прикордонники влаштували День відкритих дверей.

Розпочався захід із відвідування Меморіалу загиблим прикордонникам, що розташований на території військового містечка. Діти вклонилися пам’яті героїв та поклали до підніжжя букети барвистих квітів.

Школярі також побували на території автопарку загону та оглянули військову техніку, про призначення якої розповів прапорщик Володимир Лаврик. Особливе захоплення дівчат та хлопців викликала виставка озброєння та військової амуніції, яку майстерно представив капітан Богдан Куцак.

Зі специфікою роботи кінологів прикордонного загону та їх чотирилапих помічників юних гостей ознайомила сержант Дарія Ошовська.

На завершення зустрічі школярі відвідали Кімнату бойової слави прикордонного загону, де оглянули експозиції, котрі розповідають про минуле прикордонного краю та сучасну історію загону.

Прес-секретар Людмила Катеринич