24 - 25 травня на стадіоні «Олімп» проходили всеукраїнські змагання за участю юних футболістів з 4-х областей України. Боротьба за призи клубу «Шкіряний м’яч» тривала між спортсменами з Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької та Вінницької (представленої командою могилівчан) областей. В результаті напруженої боротьби 4-е місце зайняли футболісти з Івано-Франківщини, на ІІІ-му місці чернівчани, другу сходинку переможного п’єдесталу виборола команда Могилева-Подільського та І-е місце здобули хмельничани.

Команди нагороджені грамотами та цінними подарунками від асоціації аматорського футболу України та місцевих меценатів.

Футболісти та вболівальники дякують за сприяння у проведені чемпіонату міському голові Петру Бровку, Кондитерському дому «Вацак», директору технолого-економічного коледжу Валентині Казьмір, приватним підприємцям Ігорю Лошаку, Миколі Кожаєву, Йосипу Щербакову, тренерам Євгенію Шпаркому та Володимиру Скловському.