Минуть роки…

Відлетять у вічність…

Але не згасне пам’ять про Героїв,

які загинули за цілісність та гідність!

20 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи об 11 годині віддати шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору на Майдані Шани зібралось керівництво міста на чолі з міським головою - Геннадієм Глухманюком, представники районної Ради та Райдержадміністрації, учасники антитерористичної операції, волонтери та шкільна молодь.

У своїй промові до присутніх Геннадій Глухманюк висловив щиру вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та тим, героям, що на Сході й надалі продовжують боронити наші кордони. Міський голова також побажав усім добра, злагоди , миру та непохитної віри і закликав єднатися на благо розквіту рідної землі в ім’я щасливого майбутнього.

По завершенні учасники заходу вшанували пам’ять загиблих під час революційних подій хвилиною мовчання та разомздійснили покладання до світлин загиблих в зоні АТО земляків та до пам’ятної дошки Героїв Небесної Сотні.