Сьогодні 17 листопада о 10.00 в залі засідань виконавчого комітету було проведене позачергове засідання виконавчого комітету Могилів-Поділської міської ради. На засіданні було розглянуто три питання порядку денного.

Першочерговим для вирішення стало питання впровадження «карантинних вихідних» на території міста. Захищаючи представників малого та середнього бізнесу, які постраждають найбільше, міськрада звертає увагу на те, що сплачувані ними податки становлять значну частину надходжень міського бюджету і відіграють одну із головних ролей у формуванні його доходної частини і вже зараз можна зробити висновки про негативні наслідки, які матиме це рішення як для підприємців, що не мають джерел доходу та коштів для утримання своїх родин так ідля територіальних громад в цілому.

У зв’язку з переліченим та враховуючи звернення працівників торгівельної сфери міста юридичним відділом міської ради було підготовлено проект рішення « Про звернення виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Вінницької облдержадміністрації щодо перегляду карантину вихідного дня», у якому також йдеться про надання повноважень для встановлення карантинних обмежень органам місцевого самоврядування на місцях, із врахуванням епідеміологічної ситуації, що склалася на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Міським головою Геннадієм Глухманюком внесено пропозицію надіслати копію даного рішення народному депутату Геннадію Вацаку, який представляє наш регіон у Парламенті.

Також на засіданні було заслухано ТВО військового комісара Могилів-Подільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відповідно ухвалені рішення стосовно їхньої діяльності у зв’язку із зміною назви установи.