10 жовтня на міському стадіоні "Олімп" відбувся турнір з малого футболу серед юнаків 2010-2011 року народження. В змаганнях прийняли участь чотири команди з смт. Піщанка, смт. Чернівці, Могилів-Подільського району та міста Могилів – Подільський.

Змагання відбувалися за коловою системою. В ході запеклих та цікавих матчів, команда «Зернятко-Південь» з смт. Піщанка посіла IV місце, команда з Могилів-Подільського району зайняла почесне III місце, срібними призерами турніру стали гравці команди РДЮСШ Чернівецького району, та кубок переможця здобули вихованці Могилів - Подільської ДЮСШ. Організаторами змагань були визначені кращі в номінаціях, так, в номінації Кращий воротар визнано – Маланчука Максима, (м. Могилів - Подільський), кращим півзахисником – Бурбезу Сергія, (смт. Чернівці), кращим захисником – Чекалова Вадима, (Могилів-Подільський район) та кращим нападником – Рашкована Олександра, (смт. Піщанка).

Команда - переможець та команди - призери були нагороджені кубками та грамотами за зайняті місця від відділу з питань фізичної культури та спорту Могилів - Подільської міської ради та солодощами від кондитерського дому «ВАЦАК».