14 квітня на стадіоні “Олімп» відбулися фінальні обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч», у яких взяли участь переможці восьми зональних змагань серед юнаків 2004 р.н.. Це команди міста Вінниці, представлені 3-ма школами, Тульчинської школи-інтернату, смт. Сутиски Тиврівського р-ну, Калинівки, Тростянця та Могилева-Подільського.

Волею жереба команди були розділені на дві підгрупи, в кожній – 4 команди. В групі «А» могилівчани перемогли всіх суперників, в тому числі минулорічного чемпіона, вінницьку команду «Темп», з рахунком 3:0. У другій грі вихованці Могилів-Подільської ДЮСШ перемогли однолітків із Сутисок, рахунок – 6:1. В заключній грі могилівчани виграли у команди з Калинівки з рахунком 8:0.

Зайняте І-е місце в підгрупі дало право нашим футболістам зіграти у фіналі змагань з переможцем групи «Б» (вінничанами), результатом гри стала перемога (рахунок – 3:2).

За результатами турніру футболісти ДЮСШ Могилева-Подільського (тренери Є.Шпаркий та В.Скловський) зайняли І-е місце. Переможці турніру нагороджені кубком та грамотами від обласної федерації футболу. Перемога відкрила могилівчанам шлях до зональних Всеукраїнських змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч».

В конкурсі на краще жонглювання м’ячем переміг Максим Бегас (НВК № 3), в конкурсі удари на дальність здобув перемогу Олексій Стинга (гімназія), кращим гравцем став Дмитро Лященко (СЗШ №1).

Організатори та учасники змагань висловлюють слова подяки за сприяння у проведенні змагань міському голові П.Бровко, депутату обласної ради Г.Вацаку та підприємцю М.Кожаєву, а також дитячому ансамблю «Юний прикордонник».