Повторний аналіз проб води, ві­дібраних Вінницьким обласним лабо­раторним центром МОЗ України, за­свідчив, що дослідженні зразки відповідають вимогам санітарних правил, але витік палива продовжу­вався і після лабораторних дослід­жень, тож, на думку екологів, екоси­стема водойми не могла не зазнати шкоди.

Міський голова Петро Бровко, вважаючи, що проблема потребує негайного вирішення, зібрав нараду у складі представників Верхньодніпровського міжрегіонального управління ДСМРТУ, відділу держнагляду за маломірними суднами та базами для їх стоянки, районного сектору ГУ ДСНС, міського відділу поліції ГУ НП, міжрайонного відділу лабораторних досліджень, прикордонного загону. Також участь у нараді взяли секретар міської ради, в. о. першого заступника міського голови Микола Гоцуляка та начальник управління міської ради з питань НС Ігор Пронько.

В ході роботи були порушені питання належності плавзасобу, законності його перебування на Дністрі та можливості відбуксирування з місця швартування.

За словами начальника Верхньодні­провського міжрегіонального управлін­ня ДСМРТУ Миколи Бояркіна, власником теплохода юридично є пан Козлов, який, хоч і продав судно, не зняв його з реє­стру. Документи на нових власників не оформлені. Також з’ясувалося, що те­плохід більше 10-ти років стояв на пристані без належних на те документів.

Плавзасіб, що перебуває в аварійному стані, і досі залишається на місці швартування. Наразі правоохоронці направили до суду справу, що стосується незаконного знаходження судна на пристані.

Начальник Могилів-Подільського районного сектору ГУ ДСНС Валерій Кусняк інформував про проведену роботу з метою евакуації «Подол». Щодо можливості забрати судно, то сьогодні її немає: високий рівень води спричинив її потрапляння всередину плавзасобу, через що він набув великої ваги, тож необхідно дочекатися, коли вода спаде.