Навесні цього року по вулиці Гірна, сталася хороша подія – був зроблений капітальний ремонт і здана в експлуатацію одна із гірських вулиць, на якій покладено асфальтне покриття. 15 березня до міської ради з вдячністю завітали представники цієї вулиці. Делегацію очолювала Ковальська Євгенія Володимирівна, яка звернулася, з теплими словами дяки, до міського голови Петра Бровка та народного депутата Геннадія Вацака.

«Дякую Вам від всіх мешканців вулиці Гірна за те, що ви дбаєте про людей, за те що ви дбаєте про життя всіх жителів нашого міста і дай Бог вам рясних благословінь у всіх ваших добрих починаннях тому, що перед людьми і перед Богом саме важливе увага і турбота про ближнього. У вас ця турбота йде червоною ниткою через все ваше життя. Низький уклін вам від всіх мешканців нашої вулиці. » Дівчата в українських костюмах зачитали вірші та вручили короваї міському голові та народному депутату. Розчулені Петро Бровко та Геннадій Вацак в свою чергу подякували теж - «Нам дуже приємно, що хтось нашу роботу помічає і хтось може сказати нам спасибі за роботу, яку ми робимо. Це з одного боку наш обов’язок, а з іншого боку приємно, коли роботу цінують.» Пообіцяли, що й надалі будуть робити все, щоб наше місто було краще, щоб всі жителі Могилева-Подільського пишалися тим, що вони могилівчани.

Хочеш бути в курсі останніх подій міста, підписуйся на офіційну сторінку Могилів-Подільської міської ради: facebook.com/mogpodmr Могилів-Подільська міська рада