„07” квітня 2020 року м. Могилів-Подільський

Головував : міський голова, голова міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайної ситуації П. Бровко .

Присутні: члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (за списком).

Запрошені: за окремим списком.

Про додаткові заходи щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України 11 березня 2020 р. № 211

Слухали: : міського голову, голову міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Бровка П.П.

Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з доопрацюванням. Згідно з прийнятими змінами, на всій території України до кінця карантину діятиме заборона на :

 • з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;
 • з 6 квітня переміщення групою осіб більш ніж дві особи ( крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
 • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;
 • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;
 • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
 • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів , що надають соціальні послуги;
 • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, тощо.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

 1. Начальнику управління праці та соціального захисту населення міської ради (Дейнезі Л.І.) ;

вжити заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

 1. Начальнику фінансово - економічного управлінню міської ради (Мостовик І.В.) ;

забезпечити роботу центрів надання адміністративних послуг у період дії карантину згідно переліком, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211.

 1. Начальнику відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату міської ради та виконкому ( Щербаковій І. Л.) ;

забезпечити через засоби масової інформації інформування населення про заходи запровадженні постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211.( зі змінами та доповненнями).

 1. Директору МКП «ДСОТ «Подільська перлинка» (Кифику М.М.) ; заборонити відвідування території парку та спортивний майданчик який знаходиться на території стадіону «Олімп», дитячих майданчиків міста Могилів-Подільського.
 2. Для підтримання життєдіяльності міста, надати дозвіл на відновлення роботи магазинам «Господарчі товари» вул. Стависька 42/78 В, «Лідер» вул. Стависька 65У, ФОП "Перепилиця" вул.Стависька, 45/2, Стависька, 44 (продаж антисептикових засобів) з обов`язковим проведенням дезінфекційних заходів.

Час роботи з 9-00 год. до 15-00 год.

 1. Головам ОСББ, ЖКБ, директору МКП «Житловокомунгосп»;

забезпечити посилене прибирання під`їздів, сходових клітин та ліфтових кабін дезінфікуючими засобами на період небезпеки поширення коронавірусу.

 1. Начальнику Могилів-Подільського ВП ( Левицькому Ю.С.)

Заборонити рух вантажного автотранспорту через місто Могилів-Подільський який рухається до пункту пропуску Могилів-Подільський – Отачь (авто) з 05:00 год. ранку до 23:00 год вечора, з 07.04.2020-22.04.2020р. У зв`язку з надзвичайною ситуацією направляти вантажний автотранспорт на стоянку «ФОП Іриневич І.І.» яка знаходиться в с. Немія, вул. Лісова 33. Пропускати та супроводжувати вантажні автомобілі через місто до пункту пропуску Могилів-Подільський – Отачь (авто) з 23:00 год. вечора до 05:00 год ранку групами не більше 10 автомобілів. Маршрут руху вул. Провулок Гагаріна – Грецька – Стависька – Ринкова – Соборна.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови міської комісії з питань ТЕБ та НС Гоцуляка М.В.

Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС Бровко П.П.

Перший заступник голови міської комісії

з питань ТЕБ та НС Гоцуляк М. В.

Заступник голови міської комісії з питань

ТЕБта НС Пронько І.М.

Секретар міської комісії з питань ТЕБ та НС Добрий О.О.