Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Цього року дата випала на 19 березня. В зв’язку з цим, на передодні свята,17 березня в залі засідань міської ради пройшли урочистості де відбулось відзначення кращих працівників комунальної сфери.

За досягнуті успіхи у роботі, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення грошовими винагородами та Почесними Грамотами Могилів-Подільської міської ради нагороджені працівники комунальних установ: машиніст автокрану МКП «Водоканал»-Микола Іл’єв, електрозварювальник МКП «Теплоенергетик» - Олександр Кривченко, майстер МКП «Комбінат комунальних підприємств» - Катерина Григор’єва, юрист МКП «Житловокомунгосп» - Марина Галунько.

Також Подяками міської ради відзначено керівників комунальних установ міста.

Під час вітання міський голова Петро Бровко подякував всім працівникам комунальної сфери за їхню роботу. Наголосив, що мешканці міста високо цінять їх велику працю, що завдяки їх повсякденній роботі сьогодні стає комфортне проживання в Могилеві-Подільському.

В своїй промові міський голова розповів про плани благоустрою міста та створення нового європейського скверу на центральній вулиці Могилева-Подільського, який стане ще однією окрасою та слугуватиме місцем відпочинку для могилівчан та їх гостей. Висловив вдячність постійним меценатам, які допомагають робити наше місто європейським – Геннадію Вацаку та Івану Іриневичу.

Також багато гарних слів подяки від комунальників лунало на адресу міського голови. Йшлося про підтримку комунальних установ місцевою владою та злагоджену співпрацю.

Привітати людей, які створюють належні умови для поліпшення життя суспільства прийшов і депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Він, як завжди, завітав не з пустими руками, а з подяками, квітами та грошовими винагородами, а ще з словами подяки за їхню працю.