15 березня 2017 року Могилів – Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів першу в цьому році групу зустрічей з прийомними батьками та батьками-вихователями на тему «Перехідний вік. Як його пережити».

На зустрічі були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів В. Криган, фахівець із соціальної роботи Т. Пержар, головний спеціаліст служби у справах дітей О. Синиця, психолог управління освіти І. Тулей, прийомні батьки та батьки - вихователі.

Роботу заходу розпочав В. Криган, який ознайомив присутніх з метою та планом проведення зустрічі. Акцентував увагу на провідній ролі у житті дітей сімейного виховання. Також, Віталій Іванович звернув увагу батьків щодо існування так званих груп смерті в соцмережах, де дітей схиляють до самогубств. Наголосив на серйозності цього питання, що батьки мають цікавитися життям дітей, звертати увагу на акаунти в соцмережах, спілкування у приватних чатах, обов’язково контролювати фото та відео файли у гаджетах, перевіряти шкіру дитини на наявність пошкоджень.

Далі захід продовжила психолог І. Тулей, яка ознайомила батьків з особливостями перехідного віку. Під час практичної частини зустрічі надала поради «як його пережити». Батьки приймали участь в обговоренні даної теми, психолог відповідала на питання, які турбували прийомних батьків та батьків – вихователів.

Традиційно, наприкінці зустрічі, кожен з учасників поділився досвідом виховання дітей. Зустріч пройшла у дружній атмосфері, з активним включенням у роботу всіх присутніх.