Кількість охочих стати прикордонником останніми роками збільшилася в рази. Молодь приваблюють соціальні гарантії, стабільне грошове забезпечення та можливість професійного зросту.

….Підйом, ранкові фізичні вправи – так починається ранок військовослужбовця за контрактом Могилів-Подільського прикордонного загону старшого сержанта Лесі Крижанівської. Молода жінка - бездоганний фахівець своєї справи. Вона – кінолог. Разом зі своїм вихованцем німецькою вівчаркою Арчі сумлінно служить на державному рубежі. Леся й досі з особливим трепетом пригадує, як вперше вийшла на охорону «зеленого» кордону: «Спочатку хвилювалась. А згодом зрозуміла остаточно: це моє! На службі знайшла себе не лише як особистість, а й як професіонал. Мрію й далі удосконалювати набуті знання: нинішнього року вступатиму до Національної академії Держприкордонслужби». «На даний час кількість охочих поповнити лави прикордонної служби та служити у Могилів-Подільському загоні збільшилась вдвічі» - зазначає начальник групи з добору персоналу у Вінницькій області Окремого регіонального центру комплектування Держприкордонслужби майор Валерій Борсук. За словами офіцера: «На службу за контрактом ідуть не лише мешканці прикордонних населених пунктів, а й інших районів Вінниччини, де є проблеми з працевлаштуванням. Бажання молодих людей зрозумілі: стабільна заробітна плата, гарантований соціальний пакет. Тим паче, що на сьогоднішній день ми повністю забезпечені грошовим забезпеченням. Нині проблем із виплатою зарплатні не має. Приміром, вже отримали виплати за березень місяць. То ж, запрошуємо охочих поповнити прикордонні лави до Могилів-Подільського прикордонного загону! Тут ви отримаєте усю необхідну інформацію щодо призову на контрактну службу». Сьогодні наша країна переживає нелегкі часи. Нелегко і прикордонникам. Та по при все, вони сумлінно вартують державний рубіж. До охорони кордону активно залучають і громадські формування, які допомагають стежити за порядком та боротися з правопорушеннями.

Крім основних завдань прикордонники Могилів-Подільського загону дбають і про розвиток власної інфраструктури загону: відкривають нові підрозділи охорони кордону, будують 18 - квартирний будинок для учасників АТО, здійснюють заходи із інженерно-технічного облаштування державного рубежу та інше. Попереду ще чимало справ, але охоронці рубежу впевнені у власних силах, з вірою й оптимізмом дивляться у завтрашній день - світлий та мирний!

Прес-секретар прикордонного загону Л.Катеринич